Олімпійські хокеїсти з Росії перемогли Німеччину в фіналі Олімпіади (ВІДЕО)

ОАР  з хокею у фінальному матчі олімпійського хокейного турніру перемогла команду Німеччини (4:3 ОТ)

Про це повідомляє Depo.Сектор.

Російська команда двічі вела по ходу матчу завдяки точним кидкам В'ячеслава Войнова і Микити Гусєва, проте збірнiй Німеччини вдавалося відіграватися. У складі підопічних Марко Штурма відзначилися Фелікс Шюц і Домінік Кагун. За три хвилини до кінця третього періоду Йонас Мюллер вивів збірну Німеччини вперед, але Микита Гусєв зумів оформити дубль за 56 секунд до кінця періоду і перевести гру в додатковий час. Перемогу ОАР приніс гол Кирила Капрізова, який зумів реалізувати більшість в овертаймі.

Як збірна Німеччини шокувала російських хокеїстів шайбою в фіналі Олімпіади (ВІДЕО).

Як Олімпійські хокеїсти з Росії відкрили рахунок в фінальному матчі Олімпіади (ВІДЕО)