Олімпіада: Визначилися фіналісти у чоловічому слоупстайлі

За результатами кваліфікації в чоловічому слоупстайлі (сноубординг) визначилися дванадцять фіналістів

Про це повідомляє Depo.Сектор з посиланням на Sport Arena.

У кваліфікації 37 спортсменів-учасників Олімпіади були поділені на дві групи - 19 і 18 атлетів, що здійснювали по дві спроби і за кращим результатом по шість сноубордистів з кожної групи проходили в фінал.

Перемогу в першій групі очікувано відсвяткував норвежець Маркус Клівленд, а в другій групі домінували канадці - Макс Перрот зайняв перше місце, Марк Мак-Морріс - друге, а Тайлер Никольсон - п'яте. Кращий результат в активі Перрота - 87.36 бала. Зазначимо, що в Сочі-2014 він також виграв кваліфікацію, але потім не зміг фінішувати навіть третім.

На волосині від непотрапляння у фінал виявився один з фаворитів - бельгієць Сеп Смітс. Однак з результатом 78.36 він все ж зайняв шосте місце у другій групі і кваліфікувався у фінал. Менше пощастило американцеві Крісу Корнінгу, що є діючим бронзовим призером чемпіонату світу, який провів дві посередні спроби і зайняв тільки 9-е місце в першій групі, не потрапивши у фінал.

Фінальні спроби в слоупстайлі серед сноубордистів пройдуть в неділю, 11 лютого. Початок фіналу - в 3:00 за Києвом.