Найяскравіші фото з виступу українських героїв на Паралімпіаді

Сьогодні в південнокорейському Пхьончхані завершилася Паралімпіада-2018

Найяскравіші фото з виступу українських…

Про це повідомляє Depo.Сектор.

Збірна України завершила виступи ефектно: з перемоги у змішаній естафеті 4х2,5 км в лижних гонках. Юрій Уткін з гайдом Русланом Переходою, Людмила Ляшенко, Юлія Батенкова-Бауман і Оксана Шишкова зі спортсменом-лідером Віталієм Козаковим привезли найближчим переслідувачам канадцям 50 секунд переваги.

Наймолодший спортсмен української збірної, 18-річний Тарас Радь фінішував першим у біатлонній гонці на 12,5 кілометрів серед спортсменів з ураженням опорно-рухового апарату.

"Золото" в індивідуальній гонці на 15 км серед спортсменів з порушенням зору завоював Віталій Лук'яненко.

Ігор Рептюх виборов для України третє "золото" в лижній гонці на 20 кілометрів. А це фото його падіння в гонці на 15 кілометрів...

Українську збірну в Пхьончхані представляли 30 спортсменів: 23 з них брали участь в змаганнях, ще 10 - їх гайди, люди, які допомагали спортсменам стартувати і пересуватися по трасі.

Україна завоювала 22 медалі, 7 золотих, 7 срібних та 8 бронзових, і посіла 6 місце медального заліку.