Збірна Росії з хокею зганьбилася у фіналі Олімпіади: Історична перемога Фінляндії

Закінчився фінальний матч на хокейному турнірі Олімпіади-2022

Збірна Росії з хокею зганьбилася у фінал…

Про це повідомляє Depo.Сектор. За золоті нагороди грали збірні Фінляндії та ОКР.

Перед вирішальним періодом рахунок був 1:1. А на початку періоду фіни закинули шайбу, яка й виявилася переможною, адже вони втримали мінімальну перевагу до фінальної сирени.

Єдину шайбу росіян закинув Михайло Григоренко. У фінів відзначилися Вілле Покка та Ханнес Бьорнінен.

Збірна Фінляндії вперше в історії стала олімпійським чемпіоном з хокею. До цього фіни двічі програвали у фіналах (у Калгарі-1988 та Турині-2006).

Бронзовим призером чоловічого хокейного турніру стала збірна Словаччини, яка вчора обіграла США (4:0) у матчі за третє місце.

Олімпійський хокейний турнір. Фінал

Фінляндія – ОКР 2:1

Читайте та дивіться також: Австрія виграла паралельний слалом на Олімпіаді і випередила Росію за медалями