Українська спортсменка виграла золоту медаль Паралімпіади-2022

Українка Оксана Шишкова виграла золоту медаль Паралімпіади у Пекіні у лижних перегонах для людей із порушенням зору на 15 км

Українська спортсменка виграла золоту ме…

Про це повідомляє Depo.Сектор із посиланням на XSport. Це вже п'яте золото України на Паралімпіаді. Раніше всі медалі найвищого рангу вигравали винятково у парабіатлоні.

Варто зазначити, що для Оксани Шишкової це друге золото на цих Іграх. Раніше вона виграла біатлонну гонку, а тепер тріумфувала у лижах.

Шишкова показала час 51,09 хвилини. Інша українка – Наталія Ткаченко – фінішувала на п'ятому місці.

Україна посідає друге місце медального заліку, поступаючись лише Китаю.