Стало відомо, хто понесе прапор України на закритті Олімпіади в Токіо, і це не Беленюк
Сьогодні о 14:00 в Токіо відбудеться урочиста церемонія закриття Олімпійських ігор, на яких українські спортсмени вибороли 19 медалей
Про це повідомляє Depo.Сектор із посиланням на офіційний сайт НОК. Високої честі нести державний прапор України на церемонії закриття Ігор довірено володарці двох олімпійських нагород у веслуванні на байдарках і каное Людмилі Лузан.
"Для мене це дуже велика честь. Чесно скажу, не очікувала. Коли мені про це повідомили, я стрибала від щастя. Я також не очікувала, що все так складеться для мене в Токіо, і я зможу вибороти дві з двох можливих для мене олімпійських нагород. Це неймовірно! Я з гордістю буду нести прапор нашої країни! З нетерпінням очікую на цю мить. Це найяскравіше завершення токійської Олімпіади! Я дуже щаслива!", – сказала прес-службі Національного олімпійського комітету спортсменка.
Нагадаємо, в олімпійському Токіо 24-річна українка двічі підіймалася на п'єдестал пошани, виборовши срібло з партнеркою зі збірної Анастасією Четверіковою у каное-двійці на 500 метрів і бронзу у змаганнях каное-одиночок на дистанції 200 метрів.
Читайте також: Яким є здобуток збірної України на Олімпіаді в Токіо: Всі медалі нашої команди
Більше новин про події у світі читайте на Depo.Олімпіада