Джима – 13-та: Промахи на останній стрільбі завадили біатлоністці виступити краще

Друга частина Олімпіади-2022 з біатлону розпочалася у неділю, 13-го лютого

Джима – 13-та: Промахи на останній стріл…

Про це повідомляє Depo.Сектор із посиланням на Суспільне.Спорт. Цього дня заплановані дві гонки переслідування, першими її бігли жінки.

У гонці переслідування Україна представляли три спортсменки: Юлія Джима, Анастасія Меркушина й Ірина Петренко. Найкращі позиції для боротьби за медалі мала Джима: вона фінішувала восьмою у спринті, а її відставання від олімпійської чемпіонки Марте Олсбю Ройзеланд складало 1:08 хвилини.

Джима розпочала гонку з кола штрафу, втративши чотири позиції. А відставання від топ-3 збільшилося до однієї хвилини. Меркушина та Петренко теж пішли на одне коло штрафу, погіршивши свої позиції після першої стрільби.

А ось на другій стрільбі Джима відстріляла чисто і піднялася у топ-6. Відставання від Ройзеланд не змінилося, проте від топ-3 скоротилося до 35 секунд – Ельвіра Еберг вирушила на одне коло штрафу. Меркушина також закрила усі п'ять мішеней, повернувшись у топ-30, а ось Ірина Петренко вдруге поспіль пішла на коло штрафу.

І Джима, і Меркушина втратили позиції перед третьою стрільбою. І попри одну хибу на вогневому рубежі, шанси на медаль Джими збільшилися: конкурентки також не закрили всі мішені, тож відставання від топ-3 скоротилося до 15-ти секунд.

Однак Джима програла боротьбу за медалі. За підсумками останньої стрільби українка пішла на два кола штрафу, з яких вийшла 12-ою з відставанням у три хвилини від Ройзеланд.

У підсумку Джима фінішувала 13-ою, втретє поспіль посівши місце у топ-15 на Олімпіаді-2022.

Дворазовою олімпійською чемпіонкою Пекіна стала Марте Олсбю Ройзеланд. На фініші вона випередила шведку Ельвіру Еберг із перевагою у понад хвилину.