В Серії А судді вперше в історії застосували відеоповтор

У матчі стартового туру чемпіонату Італії між "Ювентусом" і "Кальярі" вперше в історії ліги суддя матчу скористався допомогою відеоасистента

Про це повідомляє Depo.Сектор з посиланням на Sport Arena.

За рахунку 1:0 на користь "Ювентуса" на 36-й хвилині "Кальярі" провів атаку лівим флангом, і при прострілі у виконанні Дуйе Чопа Алекс Сандро вдарив хорватського форварда по нозі. Спочатку головний арбітр гри Фабіо Мареска призначив кутовий, але після підказки відеоасистентів поставив пенальті.

Однак це не допомогло сардінійцям зрівняти рахунок. Дієго Фаріас не зумів переграти досвідченого Джанлуїджі Буффона.

Зазначимо, що наразі в матчі "Ювентус" - "Кальярі" завершується 2-й тайм. Рахунок 3:0 на користь "Юве".