Українець Малиновський відіграв 10 хвилин і допоміг "Аталанті" вберегти перемогу

Український півзахисник "Аталанти" Руслан Малиновський у матчі 24-го туру Серії А проти "Роми" вийшов на заміну на 83-ій хвилині

Українець Малиновський відіграв 10 хвили…

Про це повідомляє Depo.Сектор. Українець замінив Ілічича за рахунку 2:1 і зосередив основну увагу на оборонній роботі. В його активі 1 зароблений фол, 1-не вигране єдиноборство, 4 паси (50 відсотків точності) та 2 відбирання м'яча. Від Whoscored він отримав оцінику 6,02.

2020-го року Малиновський ще жодного разу не виходив в стартовому складі на матч чемпіонату. Минулого туру він забив переможний гол "Фіорентині" (2:1).

Цього сезону Серії А Малиновський провів 21 матч, забив 3 голи.