Скандальний арбітр матчу "Інтер" - "Ювентус" попросив допомоги в поліції через погрози

Італійський суддя Даніеле Орсато після роботи на матчі "Інтер" - "Ювентус" (2:3) був змушений вдатися до допомоги поліції

Про це повідомляє Depo.Сектор з посиланням на Football Italia.

Рефері попросив виставити патруль біля його будинку в Венеції через погрози, які він отримує в інтернеті.

На 18-й хвилині матчу Орсато видалив хавбека "Інтера" Матіаса Весіно, а в другому таймі не став показувати другу жовту картку півзахисникові "Юве" Міралему П'янічу.

Після матчу резервний арбітр Паоло Тальявенто поспілкувався з головним тренером "Ювентуса" Массіміліано Алегрі.