Шахова партія: Як кандидат у збірну України вразив солідною грою в Італії (СТАТИСТИКА)

"Лечче" українця Євгена Шахова переміг у третьому матчі поспіль в італійській Серії А

Шахова партія: Як кандидат у збірну Укра…

Український півзахисник, який перебуває у розширеному списку головного тренера національної збірної України Андрія Шевченка, розпочав гру з лави запасних. Однак уже в першому таймі, на 34-ій хвилині, за рахунку 0:0 він замінив на футбольному полі Філіппо Фалько, який отримав травму. У підсумку, поєдинок завершився 2:1 на користь "Лечче".

Варто наголосити, що український футболіст узяв участь в обидвох атаках, які призвели до забитих господарями поля м’ячів. Він віддавав короткі передачі у початкових стадіях цих результативних атак. Спочатку це призвело до пенальті, який вдало реалізував Манкозу, а потім багатоходівку "Лечче" завершив більярдним ударом Маєр.

Попри чималу активність, Шахов подекуди допускав технічний брак, та все ж загалом діяв дуже правильно в позиційному плані. При цьому він уміло перебудувався після другого гола своєї команди, загравши більше на оборону. Таким чином українець допоміг зберегти потрібний рахунок для свого колективу.

Фахівці за підсумками цього матчу відзначили солідність Євгена: він зіграв не настільки яскраво, як грамотно та корисно для своєї команди. Його вихід на заміну назвали одним із ключових моментів поєдинку.

Мабуть, через певну малопомітність експерти-аналітики порталу "Whoscored" поставили українському півоборонцю лише восьму оцінку серед 14-ти гравців "Лечче" (6,60), які зіграли в цьому матчі. Проте варто зауважити, що Шахов провів менше часу на футбольному полі порівняно з іншими футболістам південноіталійського клубу. Тому й техніко-тактичних дій на футбольному полі в нього, відповідно, менше.

Перемогу над аутсайдером СПАЛом, напевно, не варто переоцінювати, адже суперник "Лечче" перебуває на останній сходинці турнірної таблиці. Однак ця гра для клубу Шахова була, так би мовити, за 6 очок, і перемогу оцінюють, як дуже важливу. Тим більше, що вона стала третьою поспіль для "Лечче", що веде боротьбу за збереження прописки у Серії А. А дії Євгена в цій грі уважно вивчить головний тренер збірної України Андрій Шевченко.