Мілан та Ібрагімовіч драматично перевернули майже програний матч

В 1/4-ій фіналу Кубка Італії "Мілан" обіграв "Торіно" (4:2), програючи на 90-ій хвилині 1:2

Про це повідомляє Depo.Сектор. Ключовими у цьому драматичному поєдинку стали заміни господарів поля – Чалханоглу й Ібрагімовіч, які з'явилися на полі у другому таймі, забили три останні голи, які й принесли перемогу "Мілану".

"Мілан" – "Торіно" 4:2 (2:2 – основний час)

Голи: Бонавентура, 12; Чалханоглу, 90+2, 106; Ібрагімовіч, 108 – Бремер, 34, 71

"Мілан": Доннарумма, Конті, Тео, К’єр, Романьолі, Кастільєхо, Бонавентура (Рафаел Леау, 76), Беннасер, Круніч (Чалханоглу, 82), Ребіч (Кесьє, 105), Пйонтек (Ібрагімовіч, 65)

"Торіно": Сірігу, де Сільвестрі (Лаксальт, 112), Іццо, Нкулу, Айна, Верді, Лукіч, Беренгер (Мілліко, 90), Рінкон (Войновіч, 112), Бремер (Джиджи, 82), Белотті

Попередження: Тео, 30; Ребіч, 37; К’єр, 53; Круніч, 74; Конті, 93; Ібрагімовіч, 113 – Рінкон, 22; Іццо, 37

В останньому чвертьфіналі "Інтер" сьогодні ввечері зіграє з "Фіорентиною".