Гра через "Малину": Як Малиновський з "Аталантою" Фонсеку декласували

У матчі 5-го туру Серії А бергамська "Аталанта" з Русланом Малиновським у складі обіграла 2:0 "Рому", яку очолює екс-тренер "Шахтаря" Паулу Фонсека

Гра через "Малину": Як Малиновський з "А…

Долю матчу вирішила середня ланка "Аталанти", яка у другому таймі переграла господарів на знаменитому римському "Сталіо Олімпіко". А в середній ланці, наче риба у воді, почуває себе українець Руслан Малиновський, що підтвердив і цей поєдинок.

Цього разу головний тренер "Аталанти" Джанп’єро Гасперіні виділив йому на полі трохи більше 78-ми хвилин, і футболіст збірної України здебільшого виправдав сподівання тренера. Адже відразу від початку другого тайму гості взяли м’яч під контроль, і вагому роль у цій тактичній схемі відіграв українець. Діяв він не настільки помітно, як у попередніх зустрічах, проте доволі впевнено та надійно, що не дозволяло гравцям римської команди перехоплювати ініціативу, навіть граючи у рідних стінах.

Наставник "Аталанти" трохи перетасував склад, однак місця в стартовій одинадцятці Руслан Малиновський, якого визнавали найкращим у двох попередніх матчах брегамців, не втратив. Проте цього разу в першому таймі довелося складно.

Плеймейкер збірної України вийшов на позиції центрального атакувального півоборонця. Разом із ним в групі атаки діяли досвідчені словенець Йосіп Ілічич і колишній гравець харківського "Металіста" Алехандро Гомес. Порозуміння з ними українець знаходив рідко, аргентинець взагалі – подекуди на рівному місці – не приховував претензій до дій нашого футболіста, так би мовити, на правах старшого товариша.

Тому доводилося Русланові або більше взаємодіяти з іншими партнерами по команді, або пробувати щось придумувати попереду самотужки. Друге в Малиновського слабо виходило, бо йдучи в обіграш, він переважно втрачав м’яч.

А ось у триманні м’яча претензій до Руслана не виникало, він постійно перебував у боротьбі, заробив для своєї команди значну кількість фолів, що, можливо, вплинуло на його статистичні показники, бо якихось ефектних дій через значну кількість єдиноборств з боку Малиновського бракувало. Часто в середній ланці бергамці пробували будувати атаки через українця. Особливо це відчувалося на початку другого тайму. А цей період якраз став ключовим, саме він призвів до першого гола гостей.

Авторитетний портал Whoscored цього разу не нагородив Руслана Малиновського високою оцінкою (порівняно з іншими футболістами "Аталанти") – він отримав 6,79, лише 4 одноклубники отримали нижчі оцінки. Зате у складі суперників із Риму тільки два виконавці награли на більше, і то не набагато.

Статистика Руслана Малиновського в матчі проти "Роми" (оцінка від Whoscored – 6,79):