З'явилось відео феєричної перемоги збірної Канади над Росією у фіналі ЧС

У Чехії завершився фінальний матч молодіжного чемпіонату світу з хокею

Про це повідомляє Depo.Сектор.

Збірна Росії зазнала поразки в матчі зі збірною Канади, зустріч завершилася з рахунком 4:3.

Рахунок на 30-й хвилині відкрив форвард російської збірної Микита Александров. Але вже через дві хвилини канадці зуміли відігратися, рівновагу в рахунку відновив Ділан Козенс. За п'ять хвилин до перерви Григорій Денисенко знову вивів Росію вперед.

В середині третього періоду Максим Соркін збільшив перевагу російської збірної, але менш ніж через хвилину канадці знову скоротили відставання до мінімуму. А на 12-й хвилині капітан канадців Баретт Хейтон зрівняв рахунок, закинувши шайбу при грі в більшості. За чотири хвилини до кінця основного часу канадська збірна вийшла вперед, вихід один на один реалізував Екіл Томас.

Нагадаємо, після фіналу канадські хокеїсти шумно святкували перемогу.