Зухвалий росіянин порівняв канадського хокеїста з Неймаром (ВІДЕО)

Капітан молодіжної збірної Росії з хокею Клим Костін в перерві матчу групового турніру чемпіонату світу-2019 у Ванкувері з Канадою іронічно висловився про капітана суперників Максима Комтуа

Про це повідомляє Depo.Сектор із посиланням на sport-express.ru.

У першому періоді між ними відбулася бійка, Костін залишився незадоволений ударом ключкою по ногах з боку суперника і відповів йому поштовхом в груди, після чого Комтуа впав, а потім довго опирався на бортик своєї лавки. Обидва хокеїста отримали 2-хвилинні вилучення і обмінялися репліками зі своїх штрафних боксів. Вже пізніше Комтуа отримав обопільне вилучення з іншим гравцем росіян, Степаном Старковим.

"Він у минулому житті в цирку працював, ви не знали? Так, так і було. Перейшов в хокей, а звички циркові залишилися. Симуляція - це некрасиво. Помітно, що він влітку в футбол переграв. Падає постійно, як Неймар, - сказав Костін у флеш-інтерв'ю.

Нагадаємо, молодіжна збірна Росії обіграла Канаду в матчі групового турніру МЧМ-2019 - 2:1.