Зірки НХЛ стануть героями нового українського документального фільму (ФОТО, ВІДЕО)

Режисер документального сиквелу "Американська мрія" готує до виходу новий фільм під робочою назвою "UKE"

Про це повідомляє Depo.Сектор із посиланням на Sky Sports. Цього разу героями картини Володимира Мули стали хокеїсти, що здобували світову славу: дворазовий володар Кубку Стенлі у складі "Philadelphia Flyers" Орест Кіндрачук, дворазовий володар Кубку Стенлі у складі "Boston Bruins" Джонні Буцик, триразовий володар Кубку Стенлі у складі "New Jersey Devils" Кен Данейко, переможець Кубку Стенлі у складі "Pittsburgh Penguins" Джефф Чичрун, володар кубку Стенлі у складі "Chicago Black Hawks" Ерик Нестеренко, переможець Кубку Стенлі у складі "New Jersey Devils" Брюс Драйвер, триразовий володар Кубку Стенлі у складі "Edmonton Oilers" Майк Крушельницький та найкращий хокеїст всіх часів Вейн Ґрецкі.

"Це безпрецедентний для України документальний фільм. Володарі Кубку Стенлі із українськими коренями вперше з'являться на вітчизняних екранах і повідають свої історії становлення та визнання – зазначає режисер картини Володимир Мула. – У той же час, це не буде чисто спортивна історія. Стрічка наповнена неочікуваними викриттями, історичними знахідками та безцінними артефактами, які розіб'ють вщент утрамбовані роками стереотипи".

Зйомки документальної стрічки відбуваються у трьох країнах – США, Канаді та Україні. Сценаристом картини виступає відомий телеведучий та документаліст Микола Васильков, а також дослідник Євген Количев.

"Фільм розкриває зв'язок між подіями початку 20-го століття, боротьбою за незалежність від більшовицької Росії, хвилями української еміграції та сучасними зірковими постатями у північноамериканському хокеї" – зазначає сценарист картини Микола Васильков.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Сектор