Збірні Росії та Німеччини влаштували грандіозну бійку під час матчу

Збірні Росії та Німеччини влаштували масову бійку під час матчу третього туру групового турніру чемпіонату світу з хокею. Інцидентом на 14-й хвилині першого періоду

Про це повідомляє Depo.Сектор.

В одній з атак росіян нападник німців Хагер зробив грубий силовий прийом проти капітана росіян Мозякіна. Сергія буквально підкинуло, після чого він впав на лід і піднятися сам уже не зміг.

Хокеїсти збірної Росії не могли залишити без уваги цей момент і спровокували бійку на майданчику. На Хаґера тут же налетів Плотніков, який відправив німця в горизонтальне положення і почав бити. Судді з великими труднощами відтягнули росіянина від суперника, який був вилучений до кінця матчу.

Сама гра завершилася впевненою перемогою збірної Росії. У Кельні підопічні Олега Знарка розібралися з господарями турніру - 6:3.

Відзначимо, що росіяни здобули вже третю перемогу на першості планети, раніше здолавши Швецію (2:1 по буллітам) і Італії (10:1).