Збірна України в овертаймі програла у дебютному матчі нового головного тренера

Збірна України програла в овертаймі Литві з рахунком 1:2 в стартовому матчі турніру Turkish Airlines Baltic Challenge Cup, який проходить в Талліні (Естонія)

Збірна України в овертаймі програла у де…

Про це повідомляє Depo.Сектор із посиланням на XSport

Turkish Airlines Baltic Challenge Cup. 1-ий тур.

Литва – Україна 2:1 ОТ (1:1, 0:0, 0:0, 1:0)

Шайби: 1:0 – Проценко (Калеініковас) – 0:26, 1:1 – Сильницький – 12:36, 2:1 – Кракаускас – 64:00

Українська команда, яка проводила перший матч під керівництвом Сергія Вітера, пропустила вже в першій зміні – Едгарас Проценко пробив дебютанта "синьо-жовтих" Олега Петрова на 26-ій секунді.

Україна відігралася через 12 хвилин: після виграного вкидання Юрій Сильницький накинув від синьої лінії, і шайба, зачепивши захисника литовців на своєму шляху, опинилася за спиною Артура Павлюковаса.

До кінця першого періоду команди більше не закидали, а в другій 20-хвилинці українці витримали натиск литовців, в тому числі, і в меншості 3 на 5. Третій період також не приніс закинутих шайб, хоча литовці, більше контролюючи хід гри, намагалися перемогти в основний час, а українці, грамотно відпрацьовуючи в своїй зоні, провели декілька небезпечних контратак.

В овертаймі все почалося з декількох атак поспіль від України, але до небезпечного кидка по воротах Павлюковаса справа так і не дійшла, а от Литва своїм шансом скористалася – крапку в грі поставив Еміліус Кракаускас.

Наступний матч на турнірі в Естонії збірна України проведе 8-го листопада проти господарів. Початок – о 19:30.

Читайте і дивіться також: Моторошна травма в НХЛ: Хокеїст влупився в штангу і розбив голову