Збірна України програла Франції і втратила всі шанси

Молодіжна збірна України в рамках 3-го туру домашнього чемпіонату світу в Дивізіоні IB зустрічалася з командою Франції

Збірна України програла Франції і втрати…

Про це повідомляє Depo.Сектор із посиланням на XSport. Суперник "синьо-жовтих" ще минулого року грав на турнірі рангом вище.

Французи виграли обидва попередні матчі в Києві, тому нашим хлопцям, які сподівалися на продовження боротьби за підвищення в класі, потрібна була винятково перемога. На жаль, її підопічні Олега Ігнатьєва здобути не змогли.

Багато що в цьому матчі визначив його початок. Українці за п'ять з половиною хвилин пропустили дві шайби За хвилину до закінчення стартового періоду збірна України повернулася в гру. Наші кращі асистенти на турнірі Дмитро Даниленко (2 передачі) і Фелікс Морозов (3 асисти) допомогли організувати гол Денису Архипенку – 1:2. Для останнього ця шайба стала другою на чемпіонаті.

Остання шайба в матчі трапилася вже ближче до його завершення. Під завісу зустрічі українці, які відіграли без вилучень, отримали більшість і зняли воротаря, але навіть в такій ситуації забити хоча б ще раз не вдалося.

Збірна України поступилася 1:3 і за два тури до закінчення домашнього чемпіонату світу втратила шанси на вихід до Дивізіону IA.