Збірна США з хокею несподівано програла Словаччині на Олімпіаді

В Пекіні завершився перший чвертьфінальний матч чоловічого хокейного турніру Олімпійських ігор - 2022, в якому збірна США програла Словаччині

Про це повідомляє Depo.Сектор.

У зустрічі, що відбулася на стадіоні "Національний", словаки здобули перемогу в серії булітів з рахунком 3:2 та вийшли в півфінал Олімпіади. Перемогу команді приніс Петер Цегларик.

США - Словаччина 2:3 Б (1:1, 1:0, 0:1, 0:0, 0:1)

Голи: Слафковські - 5 (Черешняк, Регенда), 11:45 - 0:1. Абруццезе - 1 (Бенайєрс, Кемпфер), 19:14 - 1:1. Хентджес - 1 (Пербікс, Сміт), 28:56 - 2:1. Гривік - 2 (Чайковські, Гудачек), 59:16 - 2:2.

Переможний буліт: Цегларик.

Воротарі: Манн - Рибар (58:27 - 59:16).

Штраф: 2 - 10.

Кидки: 35 (10+6+12+7) - 36 (8+13+11+4).

Збірна Словаччини стала першим півфіналістом Олімпіади. В інших чвертьфіналах зіграють Олімпійський комітет Росії та Данія, Фінляндія та Швейцарія, Швеція та Канада.

Нагадаємо, півфінальні матчі відбудуться у п'ятницю, 18 лютого.