За хуліганський удар в обличчя у хокеїста НХЛ заберуть 134 тисячі доларів (ВІДЕО)

Капітан "Едмонтон Ойлерз" Коннор Мак-Девід дискваліфікований на два матчі за удар в голову захисника "Нью-Йорк Айлендерс" Ніка Ледді

Про це повідомляє Depo.Сектор із посиланням на офіційний сайт НХЛ. Епізод стався на 18-ій хвилині першого періоду матчу регулярного чемпіонату, який завершився перемогою "Едмонтона" в овертаймі з рахунком 4:3.

Головні арбітри Кайл Реман і Бред Вотсон оцінили порушення Макдевіда малим штрафом.

За умовами колективної трудової угоди і виходячи з розрахунку його середньорічної зарплати, МакДевід втратить трохи більше 134-ох тисяч доларів. Гроші спрямують у фонд екстреної допомоги гравцям НХЛ.

Читайте і дивіться також: Як зірковий хокеїст обличчям відправив шайбу в ворота "Флориди"