Як у НХЛ хокеїсти так "рятували" матч, що у свої порожні ворота вирішальну шайбу закіинули

Хокеїсти "Нью-Йорк Айлендерс" забили курйозний автогол у зустрічі з "Вашингтон Кепіталз" (3:1)

Про це повідомляє Depo.Сектор. Граючи з порожніми воротами в кінцівці зустрічі, гравці "Айлендерс" Брок Нельсон і Джош Бейлі не розібралися з передачею і випадково відправили шайбу у власні ворота.

Рахунок на 3-ій хвилині відкрив форвард господарів Том Кюнхакль. Якуб Врана відновив рівновагу на старті 3-го періоду. А через хвилину відзначився капітан "Вашингтона" Олександр Овечкін. Крапку в матчі поставив Джош Бейлі, який вразив свої порожні ворота, шайбу записали на Ті Джея Оші.

Читайте і дивіться також: Як голкіпер в НХЛ розтрощив ключку після ганебної пропущеної шайби