UK
Для цього матеріалу переклад іншими мовами відсутній, спробуйте перевірити пізніше

Відомий хокеїст висміяв рівень життя росіян

Воротар "Вітязя" Ілля Єжов поділився думкою про різницю в рівні життя між Росією і Канадою

Про це повідомляє Depo.Сектор з посиланням на "Чемпіонат".

Форвард "Нью-Йорк Рейнджерс" Артемій Панарін розкритикував російську владу.

"Я дуже давно говорив про це і Панаріну, мене ніхто не слухав. Говорив правду про різницю, яку бачиш, коли приїжджаєш з іншої країни. Я виріс в Канаді, контраст з нею дуже великий. Бачиш мінуси набагато яскравіше і починаєш цінувати елементарні речі, які є там. Наприклад, там можна піти на роботу, не закривши двері, і тебе ніхто не пограбує. Там до цього звикаєш і не цінуєш, а тут почав такі речі цінувати.

Наведу приклад. У Канаді всюди однакова якість їжі, в будь-якому селі чи у великому місті. Тут, якщо заїдеш в село, самі спробуйте там щось знайти - їжу або кінотеатр. Це навіть смішно. Бабусі там скажи якій-небудь про ролик в інтернеті, вона вам відповість, наскільки їй цей інтернет потрібен. У цьому відмінність.

Санкт-Петербург - прекрасне місто, Москва, Єкатеринбург, Новосибірськ, але це одиниці. Треба дивитися на маленькі міста, на села, як там ставляться до людей, чи є там розвиток. Рівень життя там відрізняється від Санкт-Петербурга, а в Канаді в маленькому місті можна знайти все. За розмірами все буде менше, але в якості поступатися не буде", - розповів Єжов.

 

Читайте також: Хокеїста російської команди побили в роздягальні після матчу

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Сектор

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook