В матчі юніорської ліги Онтаріо хокеїсти закинули 21 шайбу

У матчі юніорської ліги Онтаріо завершився видовищний поєдинок, в якому "Садбері Вулвз" приймав "Гамільтон Бульдогс"

Про це повідомляє Depo.Сектор з посиланням на "Чемпіонат".

Зустріч відбулася на стадіоні "Садбері Ком'юніті Арена" і завершилася перемогою гостей в овертаймі з рахунком 11:10.

Основний час матчу завершився з рахунком 10:10. У другому періоді гості змогли закинути у ворота суперника 8 шайб. Перед завершальним періодом "Бульдогс" вели 9: 6, проте господарі змогли зрівняти рахунок і перевели гру в додатковий час. В овертаймі вирішальний гол забив гравець гостей Тодд Бертуцці.

Першою зіркою матчу був визнаний гравець "Гамільтона" Тодд Бертуцці. Другою зіркою став представник "Садбері" Блейк Мюррей. Третя зірка - гравець "Гамільтона" Артур Калієв.