У НХЛ олосили про сенсаційні зміни в правилах

Наступного сезону правила НХЛ зазнають змін

Про це повідомляє Depo.Сектор із посиланням на офіційний сайт НХЛ. Змінено правило використання відеоперегляду і випадків подання протесту тренером. Раніше тренери могли подати протест на офсайд і перешкоду воротареві. Тепер вони зможуть подати протест на моменти під час атаки суперників, які мали призвести до зупинки гри, але не привели через помилку арбітра.

Це може стосуватися влучання шайби в сітку, що захищає глядачів від неї, передачі партнеру при грі з високо піднятою ключкою і так далі. Такі челленджі тренери зможуть подавати тільки в тому випадку, якщо шайба не покидала атакувальну зону.

Крім того, у команд не будуть відбирати тайм-аути за невдалі запити. Однак за перший невдалий челлендж команда буде отримувати малий штраф, а за другий - подвійний малий штраф.

Крім того, судді зобов'язані переглядати відео перед прийняттям рішення про великий штраф і малий штраф. При вирішенні про подвійний малий штраф або малий штраф це не обов'язково. Також в разі, якщо гравець залишився без шолома під час матчу, він повинен або залишити лід, або знову одягнути шолом. В іншому випадку він отримає малий штраф. У змінах правил зазначено і те, що в разі навмисного зрушення воріт голкіпером в ворота команди, що захищається, зараховуватимуть гол.

Читайте також: Зірковий хокеїст вийшов з переламаною щелепою на фінал Кубка Стенлі в НХЛ

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Сектор