Стали відомі жахливі подробиці вбивства дружини російського хокеїста

Арсеній Соколов, молодший син відомого в минулому хокеїста Максима Соколова, на допиті повідомив, що його брат Максим готував ритуальне вбивство себе і всієї сім'ї

Про це повідомляє Depo.Сектор з посиланням на телеграм-канал Mash на Мойці.

Арсеній повідомив поліцейським, що 13 червня близько 13 години в його кімнату на другому поверсі котеджу зайшов старший брат Максим з кухонним ножем в руках. Сам він в цей момент лежав на дивані - брат спочатку став його душити, а потім спробував вдарити ножем.

Хлопець пручався: вибив ніж ногою, вибіг на подвір'я, переліз через паркан і побіг до сусідів. Разом з одним з них, пенсіонером Романом Гатченко, він пішов назад, спершу взявши у нього вдома два ножа.

Там вони знайшли мертву Ірину Соколову. Арсеній втратив контроль і вдарив брата в груди і в шию. Також Арсеній заявив, що Максим Соколов-молодший тиждень тому говорив про ритуальне вбивство - себе і всієї сім'ї.

47-річний Максим Соколов-старший - чемпіон Росії 2004 року і володар Кубка Європейських чемпіонів 2005 року, член олімпійської збірної команди Росії на Олімпіаді в Турині і переможець Євротуру.
 

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Сектор