"Пташка" для святкування: у хокеї з'явилася нова мода відзначення закинутих шайб

Нападниця жіночої збірної Великої Британії Джорджина Фармен відсвяткувала переможний гол в матчі з Мексикою (3:2 в овертаймі) в стилі "пташки"

Про це повідомляє Depo.Сектор. Фармен відзначилася гольовою передачею в комбінації, яка завершилася голом Веріті Льюїс в овертаймі. Після цього Джорджина відсвяткувала гол, повторивши знамениту "пташку", яку віднедавна застосують деякі хокеїсти НХЛ.

Британки обіграли мексиканок в матчі, який відбувся в другому дивізіоні чемпіонату світу.

Фармен виступає в чемпіонаті Швеції в складі "Брюнеса", за який до від'їзду в НХЛ грав форвард "Вашингтона" Ніклас Бекстрьом. У 36-ти матчах сезону Джорджина закинула три шайби і віддала шість гольових передач.

Читайте і дивіться також: В США російський голкіпер відзначився ганебним голом у власні ворота