ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Провини двох хокеїстів збірної України в справі про договірний матч не знайдено

Міжнародна федерація хокею (IIHF) зняла дискваліфікацію з Едуарда Захарченка та Володимира Вариводи

Depo.
22 лютого 2018 20:48
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляє Depo.Сектор з посиланням на betnews365.com.

Воротар збірної України Едуард Захарченко та захисник Володимир Варивода у вересні 2017 року були не звинувачені в спробі здачі матчу чемпіонату світу в дивізіоні 1В Україна - Південна Корея.

Справа набула хід після того, як "спливли" фото розписок, нібито зроблених гравцями, в яких вони зізнавалися, що не змогли здати гру проти корейців. Згодом обидва хокеїста збірної України були тимчасово відсторонені від виступів.

За підсумками розслідування в IIHF визнали докази провини гравців недостатніми, як і те, що наведених доказів недостатньо для визнання договірного характеру самого матчу. 21 лютого Дисциплінарна Рада прийняла рішення зняти дискваліфікацію з обох підозрюваних.

Однак в постанові Ради також говориться, що остаточне рішення у справі ще не прийнято, а мова поки йде суто про скасування тимчасової дискваліфікації хокеїстів. Якщо будуть виявлені додаткові докази, то Дисциплінарна Рада може відновити справу в будь-який час.

Таким чином, і Захарченко, і Варивода мають тепер право зіграти за збірну України на чемпіонаті світу в дивізіоні 1В в квітні. Особливо це важливо по відношенню до Захарченка, який є основним воротарем національної команди.

Більше новин спорту читайте на Depo Сектор