Клуб НХЛ зробив сенсаційну заяву щодо скандальної ситуації з росіянином

Офіційний сайт "Вашингтона" опублікував заяву щодо ситуації з дискваліфікацією російського форварда Євгена Кузнєцова за порушення антидопінових правил

Про це повідомляє Depo.Сектор. Сьогодні, 23-го серпня, ІІХФ на офіційному сайті оголосила, що в організмі хокеїста виявлена ​​заборонена речовина – кокаїн. Позитивну пробу взяли 26-го травня 2019-го року.

Кузнєцов отримав дискваліфікацію на чотири роки.

"Нам відомо про позитивний результат допінг-тесту і відповідні міжнародні санкції, накладені на Євгена Кузнєцова, – написано в повідомленні "Кепіталз". – Ми розчаровані таким розвитком подій і серйозно ставимося до цього інциденту. Ми розуміємо, що Євген добровільно звернувся за допомогою в рамках освітньої та консультаційної програми, передбаченої в угоді про колективні переговори НХЛ. Крім того, ми прагнемо забезпечити йому необхідну підтримку, яка потрібна для вирішення цієї ситуації. Ми будемо підтримувати зв'язок з НХЛ, оскільки вони визначають наступні кроки. Через делікатний характер навколо цього питання, від нас більше не буде жодних коментарів у цей час".

Читайте також: Зіркового російського хокеїста суворо покарали за кокаїн

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Сектор

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook