47-річний хокеїст відзначився голом у матчі чемпіонату Чехії

Нападник "Кладно" Яромір Ягр відзначився голом у матчі чеської Екстраліги з "Енергі" (4:7)

Про це повідомляє Depo.Сектор з посиланням на "Чемпіонат".

У третьому періоді 47-річному форварду вдався точний кистьовий кидок. У цій зустрічі ветеран провів на льоду більше 22 хвилин.

Раніше тренер чеського хокейного клубу "Кладно", за який виступає Ягр і є його власником, говорив, що форвард відмовився від участі в фітнес-тестах.

Ягр провів 1733 матчі в Національній хокейній лізі. На його рахунку 766 закинутих шайб і 1155 результативних передач при показнику корисності "+322". Чеський хокеїст захищав кольори "Піттсбург Пінгвінз", "Вашингтон Кепіталз", "Нью-Йорк Рейнджерс", "Філадельфії Флайєрс", "Даллас Старз", "Бостон Брюїнз", "Нью-Джерсі Девілз", "Флориди Пантерс" і "Калгарі Флеймз".