"Який біль": "Баварія" сенсаційно і нещадно познущалася з дортмундської "Боруссії"

У центральному матчі 28-го туру, а, можливо, й цілого сезону мюнхенці розгромили дортмундців із принизливим рахунком 5:0

"Який біль": "Баварія" сенсаційно і неща…

Про це повідомля Depo.Сектор. Уже в першому таймі на радість своїм прихильникам футболісти "Баварії" забили чотири голи у ворота гостей. Довести гру до заслуженого розгрому після перерви залишалося справою техніки.

"Баварія" – "Боруссія" Д 5:0

Голи: Хуммельс, 10; Лєвандовскі, 17, 89; Мартінес, 41; Гнабрі, 43

"Баварія": Нойєр, Зюле, Алаба, Хуммельс, Кімміх, Коман (Рібері, 68), Мартінес (Горетцка, 77), Гнабрі, Алькантара, Лєвандовскі, Мюллер (Саншеш, 80)

"Боруссія": Бюркі, Діалло, Піщек (Вольф, 69), Загаду (Вайгль, 46), Аканджі, Санчо, Ділейні, Бруун Ларсен, Вітцель, Ройс, Дауд (Гьотце, 62)

Попередження: Лєвандовскі, 70 - Загаду, 40; Ділейні, 70