Кравець провів черговий класний матч за "Штутгарт" (СТАТИСТИКА)

"Динамівець" Артем Кравець, який на правах оренди виступає в "Штутгарті", допоміг своїй команді у 25-у турі Бундесліги розтрощити "Хоффенхайм", віддавши гольовий пас

Кравець провів черговий класний матч за…

На матч "Штутгарта" з "Хоффенхаймом" за кілька днів до гри Кравець "заманював" всіх фанатів.

Вже тоді склалося враження, що не просто так.

Як Кравець провів черговий класний матч за "Штутгарт" (СТАТИСТИКА) - фото 1

Український форвард з перших хвилин вийшов на поле у грі з "Хоффенхаймом" і взяв участь у розгромі гостей - 5:1.

На 42-хвилині матчу, коли рахунок був 1:0, "Штутгарт" втік в атаку і Кравець став автором гольової передачі на Руппа. Він продовжив пас і рахунок став 2:0.

На полі Кравець провів 68 хвилин і пішов з поля, коли рахунок був 3:0 на користь "Штутгарта".

Замість Кравця вийшов Тімо Вернер - вихованець "Штутгарта", основний 19 річний (6 березня буде 20 років) форвард. І саме він забив останній гол у ворота "Хоффенхайма", зробивши рахунок 5:1.

Але Кравець прибавляє. Вже зараз він 8 разів виходив на поле у Бундеслізі. На його рахунку 1 гол і 2 гольові передачі.

У Вернера - 24 матчі, 6 голів і 4 гольові передачі.