Як Коноплянка рятував "Шальке" в матчі з "Боруссією" М (СТАТИСТИКА)

В німецькій Бундеслізі завершився поєдинок 32-го туру, в якому "Шальке" поділило очки з менхенгладбаською "Боруссією"

Журналіст Depo.Сектор
Як Коноплянка рятував "Шальке" в матчі з…

"Шальке" з Євгеном Коноплянкою в черговий раз втратив очки в чемпіонаті Німеччини. Цього разу гельзенкірхенці не змогли обіграти "Боруссію" з Менхенгладбаху (1:1).

Український вінгер, як і уся команда, провели дуже посередній перший тайм. Євген був малопомітним, практично не загострював гру на своєму фланзі, але наприкінці тайму таки допоміг своїй команді відігратися: після удару Євгена м'яч потрапив в руку Крістофа Крамера. Спочатку арбітр Харм Осмерс не звернув уваги на епізод, але після консультації з відеоасистентами призначив пенальті.

Зовсім по-іншому складався тайм другий для українського хавбека. Коно постійно тримав у напрузі захист суперника, а на 62-ій хвилині втратив чудову нагоду для взяття воріт, - вийшовши один на один не зумів обіграти голкіпера "Боруссії".

Навіть граючи у меншості, "Шальке" вів гру і Євген Коноплянка був одним з найактивніших гравців господарів поля.

Досить високо оцінив дії вінгера і авторитетний сайт whoscored, який поставив українцю одну з найвищих оцінок у складі "Шальке" - 6,95.