Воротаря збірної Німеччини принизили голом із центру поля

Голкіпер збірної Німеччини Рон-Роберт Цілер, який перейшов у міжсезоння з англійського "Лестера" в німецький "Штутгарт" дико осоромився в першому ж матчі за новий клуб

Про це повідомляє Depo.Сектор з посиланням на obozrevatel.com.

Знаменитий воротар виставив себе на посміховисько, пропустивши безглуздий гол із центру поля. Ганебний інцидент для Цілера стався в товариському матчі проти дрезденського "Динамо".

Вийшовши на заміну в перерві 28-річному воротареві вистачило семи хвилин, щоб отримати розкішний гол за комір. При цьому варто зазначити, що автором шедеврального голу став колишній гравець "Штутгарта" Філіп Хайзе.

В середині другого тайму "Динамо" забило ще один м'яч, і в підсумку шваби програли з рахунком 1:2.