Українського футболіста "Шальке" Коноплянку вимушено замінили на воротаря (ФОТО)

Український півзахисник "Шальке" Євген Коноплянка вийшов із перших хвилин на поле в матчі 20-го туру Бундесліги проти "Боруссії" (М) (0:2)

Українського футболіста "Шальке" Конопля…

Про це повідомляє Depo.Сектор із посиланням на Трибуну. На 61-ій хвилині він поступився місцем на полі воротареві Ральфу Ферманну, оскільки голкіпер Александар Нюбель, який вийшов зі старту, отримав пряму червону картку.

WhoScored оцінив дії українця на оцінку 6,4. Коноплянка завдав 2 удари по воротах, здійснив 22 дотики до м'яча, зробив 7 з 14-ти точних пасів, а також виграв одну верхову дуель за м'яч.

Минулого матчу Коноплянка теж вийшов у старті і забив гол "Герті" (2:2).

Усього цього сезону 29-річний українець зіграв 15 матчів, забив 1 гол і зробив 2 асисти.