У Німеччині на полi ледь не спалахнула бійка після порушення принципу чесної гри

У матчі третього дивізіону чемпіонату Німеччини між клубами "Карл Цейсс Йена" і "Меппен" був забитий незвичайний гол

Про це повідомляє Depo.Сектор.

На 57-й хвилині гравець "Карл Цейсс Йена" отримав пошкодження. Футболіст "Меппен" зупинився після того, як заволодів м'ячем, вказуючи на лежачого суперника. Але Зерен Айсман з "Карл Цейсс Йена" вирішив продовжити гру і забив гол "Меппену", гравці якого після цього протестували протягом декількох хвилин, обступили суддю, наполягаючи на скасуванні взяття воріт через порушення принципу чесної гри .

До цього епізоду "Меппен" вигравав - 2:0. Цим голом "Карл Цейсс Йена" зробив рахунок 1:2, а на 82-й хвилині забив другий м'яч і матч закінчився внічию - 2:2. Дубль оформив Зерен Айсман.