Тренер Коноплянки: У перерві я вже не вірив у позитивний результат

Головний тренер "Шальке" Доменіко Тедеско прокоментував фантастичну нічию 4:4 у дербі з дортмундською "Боруссією"

Про це повідомляє Depo.Сектор з посиланням на офіційний сайт "Шальке".

За словами Тедеско, після першого тайму, який його команда програла з рахунком 0:4, він і не сподівався, що цю гру можна врятувати.

"Чесно кажучи, під час перерви я не вірив, що ми можемо здобути очки в цьому дербі. Тому зараз я відчуваю себе дуже добре. Футбол, який ми показали в другому таймі, був дійсно чудовим. Великі компліменти за це моїй команді!

Дортмунд відверто перевершив нас на початку матчу. Буквально кожен їхній удар завершився голом. Відійти від такого було дуже непросто. На стадіоні з такою атмосферою, програючи після перших 25 хвилин з рахунком 0:4 можна подумати, що ти потрапив до пекла.

У перерві ми налаштувалися виграти другий тайм. Те, що ми в підсумку змогли зрівняти рахунок - диво! Ми довели, що у нас є характер. Я пишаюся всією командою!", - заявив Тедеско.