"Син повії": Центральний матч чемпіонату Німеччини перервали через образливий банер

Матч 24-го туру чемпіонату Німеччини "Хоффенхайм" – "Баварія" (0:6) перервали через поведінку вболівальників гостей

"Син повії": Центральний матч чемпіонату…

Про це повідомляє Depo.Сектор. Це сталося наприкінці зустрічі за рахунку 6:0 на користь мюнхенців.

У гостьовому секторі фанати "Баварії" розгорнули банер. На ньому написали образу на адресу власника "Хоффенхайма" Дітмара Хоппа: "Син повії".

Гру продовжили через деякий час після того, як головний тренер "Баварії" Ганс Флік і футболісти звернулися до фанатів з проханням зняти банер.