Матчі українців в Бундеслізі: Рятівний Ярмоленко та "сірий" Коноплянка (СТАТИСТИКА)

Авторитетний портал Whoscored.com оцінив дії Андрія Ярмоленка та Євгена Коноплянки в матчах німецької Бундесліги

Матчі українців в Бундеслізі: Рятівний Я…

Безвиграшна серія дортмундської "Боруссії" продовжується і вже після виїзного поєдинку з "Байєром" (1:1) складає сім поєдинків. Андрій Ярмоленко знову став рятівником "джмелів", адже саме влучний удар українця приніс команді нічию у важкому поєдинку Бундесліги.

Підопічні Петера Боса не змогли проявити себе у першій частині матчу і саме господарі показали себе з найкращого боку, забивши гол на 30-ій хвилині. В активі Ярмоленка легкий удар у ствір воріт "Байєра" на 18-ій хвилині, а також жорсткий пресинг на "фармацевтів" біля їх штрафного майданчика. Лише червона картка господарів наприкінці тайму врятувала "Боруссію" від чергової ганьби в чемпіонаті.

Вже у другій частині гри за рахунок чисельної переваги гості змогли переломити хід поєдинку. Варто зазначити, що Андрій Ярмоленко відіграв важливу роль в нічийному результаті своєї команди. На 54-ій хвилині український вінгер ледь не заробив пенальті - арбітру довелось переглянути відеоповтор для прийняття рішення.

Вже через сім хвилин Андрій з Пулишичем розіграли класну комбінацію, але партнер по команді не зумів обробити м'яч в завершальній стадії. Зоряний час Ярмоленка припав на 73-ю хвилину - наш хавбек отримав пас від Шюррле і без перешкод відправив м'яч в кут воріт "Байєра".

Авторитетний портал Whoscored.com визнав Андрія Ярмоленка одним з найкращих в поєдинку, виставивши підсумковий бал 7,1. Лише голкіпер Роман Бюркі та хавбек Нурі Шахін отримали вищі оцінки за поєдинок. Вражаючі сейви Бюркі врятували від поразки дортмундців навіть у чисельній більшості.

Відбори -1

"Шальке" Євгена Коноплянки також провів свій матч в Бундеслізі. Підопічні Доменіко Тедеско не зуміли обіграти головного невдаху чемпіонату - "Кельн" (2:2). В гостей немає жодної перемоги в активі за 14 матчів чемпіонату.

Українець за весь перший тайм запам'ятався одним "пострілом" в ствір воріт та декількома подачами зі стандартів. На більше Коноплянку не вистачило і цілком логічно, що після першого тайму портал Whoscored.com виставив вінгеру одну з найгірших оцінок в "Шальке" - 6,7. Лише в голкіпера господарів нижчий бал, ніж у зіркового українця.

Другий тайм поєдинку лише продовжив тенденцію першої половини зустрічі. "Шальке" встиг пропустити на старті другої 45-хвилинки, а Коноплянка і далі бив в "молоко". Вже на 63-й хвилині Євген повинен був виводити свій клуб вперед, але знову схибив з відмінної позиції.

Терпіння тренера господарів було вичерпане на 70-ій хвилині і замість українського хавбека на поле вийшов Емболо. А вже через дві хвилини "Шальке" забив. Співпадіння?

6,9 - один з найгірших показників в команді, що чітко відобразив гру Євгена в поєдинку з аутсайдером Бундесліги.