"Політ в небо" та "падіння на дно": Як Ярмоленко провів півсезону в "Боруссії"

Після матчів в Кубку Німеччини німецькі клуби йдуть на зимову перерву

"Політ в небо" та "падіння на дно": Як Я…

Андрій Ярмоленко провів свій поєдинок в складі "Боруссії" проти мюнхенської "Баварії" і підвів своєрідний підсумок своїм виступам за дортмундську команду.

Після гучного трансферу Ярмоленка в ТОП-клуб Німеччини багато експертів сумнівалися в профпридатності українця і прогнозували йому крах в новій команді.

Варто зазначити, що українець "втер носа" скептикам і провів досить непоганий проміжок часу за дортмундську "Боруссію".

Статистика. Андрій Ярмоленко провів за нову команду 24 матчі, в яких забив вісім м'ячів і віддав три асисти. Показники досить непогані, дивлячись на адаптацію, яку проходить кожен футболіст в новому клубі.

Андрій стабільно брав участь в матчах Ліги чемпіонів, з'явившись на полі у всіх поєдинках. Варто відзначити, що "Боруссія" відверто провалила групову стадію Ліги чемпіонів і дивом кваліфікувалась в плей-офф Ліги Європи.

Голи. Незважаючи на провал в Лізі чемпіонів, українець забив гол-красень вже в стартовому поєдинку проти "Тоттенхема" (3:1). Такими голами можна насолоджуватись вічність:

Було чим пишатися і в Бундеслізі. Гол в ворота "Аугсбурга" став справжньою прикрасою поєдинку:

Асист. Красиві асисти також на озброєнні Андрія. Гольовий пас Ярмоленка на Кагаву в матчі проти "Аугсбурга" допоміг японцю забити найкрасивіший гол місяця:

Провальні поєдинки. Були і невдалі матчі в пасиві українця. Наприклад, в попередньому турі в грі з "Хоффенхаймом" Андрія замінили в другому таймі, а "Боруссія" вирвала перемогу (2:1).

Невдалий поєдинок був і з "Вердером", в якому українець відіграв лише перший тайм, а дортмундці поступились (1:2). Ну і, звичайно, перед очима стоять нереалізовані моменти в поєдинку проти "Баварії" в 11-му турі Бундесліги:

Щось схоже сталось і сьогодні: в матчі Кубка Німеччини проти "Баварії" (2:1). Андрій провів провальний перший тайм, але виправився в 2-й частині зустрічі, забивши гол суперникам.

Як показала перша частина сезону, нашому співвітчизнику бракує стабільності: феєричні поєдинки чергуються провальними, а заміни вінгера посеред матчу вже стають досить звичними.

Схоже, що Ярмоленку потрібно попрацювати над психологією, адже тиск ЗМІ в Німеччині може таки "перекусити" українця у найважливіший момент.