Коноплянка став найкращим гравцем матчу "Шальке" - "Майнц" за оцінками німецьких ЗМІ

Півзахисник "Шальке" Євген Коноплянка взяв участь в матчі 6-го туру Бундесліги, в якому його команда перемогла "Майнц" (1:0)

Про це повідомляє Depo.Сектор з посиланням на football24.ua.

Реакція німецьких ЗМІ на гру українця:

"Шальке" в матчі 6-го туру чемпіонату Німеччини переміг Майнц з рахунком 1:0. Ця перемога стала першою в нинішньому чемпіонаті для підопічних Доменіко Тедеско.

Євген Коноплянка вийшов у стартовому складі і провів на полі весь матч. Українець був одним з найактивніших гравців у своїй команді. Євген став автором гольової передачі на Алессандро Шопфа, який забив єдиний гол у матчі.

Крім того, Кноплянка міг і сам забивати: на 60-й хвилині ударом зі штрафного майже потрапив в дев'ятку, але м'яч прослизнув по перекладині, а на 72-й він в падінні з кількох метрів знову пробив в неї.

Німецький портал "Westdeutsche Allgemeine Zeitung" назвав українця найкращим гравцем матчу, поставивши йому найвищу оцінку в команді переможців - 2 бали.

"Коноплянка - найнебезпечніший гравець у складі "Шальке". Двічі (60 і 72 хвилини) він потрапив у поперечину і створив єдиний у матчі гол для Шопфа розкішною передачею з флангу. Коноплянка зіграв велику роль в цьому успіху", - пише видання.

Колеги "WAZ з Ruhr Nachrichten" також відзначили гру Коноплянки, поставивши йому разом з Аміном Харітом найкращі оцінки - по 2,5 бала.

"Сильний футбол Коноплянки на лівому фланзі. Зокрема, звідти він виконав прекрасну подачу, після якої "Шальке" повів в рахунку. Іноді занадто довго тримав м'яч у себе, але, безсумнівно, був найактивнішим гравцем команди в атаці", - зазначає RN.

Однак, не всі в грі Євгена було ідеальним. Зокрема, через традиційну перетримки м'яча гравець збірної України зіпсував найкращу контратаку "Шальке" в сезоні.