Чому Коноплянці ще далеко до Ярмоленка в ТОП-чемпіонаті

В Бундеслізі відбулось поповнення українським гравцем, який одразу почав демонструвати високий рівень гри

Журналіст Depo.Сектор
Чому Коноплянці ще далеко до Ярмоленка в…

Трансфер Андрія Ярмоленка в дортмундську "Боруссію" "підірвав" медіапростір не тільки вітчизняних ЗМІ, але й добряче сколихнув і європейську аудиторію. До наших співвітчизників Владлена Юрченка ("Байєр") та Євгена Коноплянки ("Шальке") приєднався і екс-лідер київського "Динамо" - Андрій Ярмоленко. Було багато негативно налаштованих експертів та футбольних оглядачів на рахунок того, чи зможе заграти український вінгер на просторах Німеччини.

Depo.Сектор наводить аргументи, в яких Андрій Ярмоленко перевершив свого партнера по збірній - Євгена Коноплянку.

Швидка адаптація. Ярмоленку практично не потрібно було часу для адаптації в команді, і Андрій одразу почав демонструвати високий рівень гри. Красень-гол у Лізі чемпіонів проти "Тоттенхема" та асист у грі проти "Кельна" зробили з українця справжню зірку Дортмунда.

В Євгена адаптаційний період пройшов досить важко, забивав в основному в товариських матчах, а згодом взагалі втратив місце в основі "Шальке".

Універсальність. Екс-гравець "Динамо" впевнено себе почуває на обох флангах атаки, а при потребі може зіграти і на позиції "під нападником". Саме це Андрій продемонстрував у дебютній грі проти "Фрайбурга", де тренер довірив українцю новітнє для себе місце на полі. Окрім того, півзахисник не цурається відпрацьовувати у захисті, що додає йому додаткових балів в ігрових компонентах.

Коноплянка досить обмежений гравець в плані розташування на полі і не залишає наставнику маневрів для зміни побудови гри за участю українського хавбека. Про гру на захист, мабуть говорити зайве.

Мобільність трансферу. Якщо згадати, як проходив трансфер Євгена Коноплянки в "Севілью", то можна було б написати цілу книгу з інтригами та чутками. Це не могло не позначитись на психологічному стані футболіста, адже тиск преси та суспільства був просто колосальний. Зрештою, Євген "перегорів" і оговтався аж у другому сезоні вже у складі "Шальке".

Про трансфер Ярмоленка можна написати всього лиш один абзац, коли дортмундці виявили зацікавленість до Андрія, а вже через два дні українець став гравцем німецького гранду. Екс-капітан "Динамо" використав заощаджену енергію в позафутбольних драмах на важливі дебютні поєдинки за "жовто-чорних".

Безконфліктність. Позитивним моментом в кар'єрі Андрія Ярмоленка - це хороші відносини з наставником "Боруссії" Петером Бошем. Тренер повірив в українського хавбека і той одразу віддячив команді результативними діями у важливих поєдинках.

З Євгеном Коноплянкою відбулось щось жахливе. Українець не знайшов спільної мови з Маркусом Вайнцирлем і той відправив вінгера у глибокий резерв. Євген не став відмовчуватись у ситуації, що склалась і ледь не поплатився за свій "довгий язик" - в "Шальке" хотіли жорстко покарати гравця збірної Ураїни.

Загалом, Андрій Ярмоленко виглядає більш зріло для топ-чемпіонату і помітно, що екс-динамівець не впіймав "зірку з неба", хоча, такі підстави у нього були. Тому на старті сезону в протистоянні Ярмоленко - Коноплянка рахунок на користь Андрія.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Сектор

Всі новини на одному каналі в Google News

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

deneme