"Баварія" у впертому матчі пробилася у фінал Кубка Німеччини і тепер зіграє з несподіваним суперником

У півфінальному матчі Кубка Німеччини між "Вердером" і "Баварією" у Бремені на "Везерштадіоні" перемогу здобули гості з рахунком 3:2

Про це повідомляє Depo.Сектор. Перший м'яч у грі забили на 36-ій хвилині. Його автором став Роберт Лєвандовскі.

На 63-ій хвилині перевагу мюнхенців з передачі Леона Горецкі закріпив Томас Мюллер.

Але Голи Юя Осако і Мілота Рашиці відновили рівновагу в рахунку. Проте за 10 хвилин до закінчення основного часу матчу гостям вдалося забити третій м'яч - Лєвандовскі реалізував пенальті, який призначений за фол Теодора Гебреселассіє у власному штрафному.

У фіналі Кубка Німеччини "Баварія" зіграє з "Лейпцигом", який у своїй парі виявився сильнішим за "Гамбург", вигравши з рахунком 3:1. Фінал відбудеться 25-го травня.