Скандальний Неймар нарешті забив гол, та ще й який

У матчі 5-го туру французької Ліги 1 "Парі Сен-Жермен" приймав "Страсбур", зустріч завершилася з рахунком 1:0 на користь господарів

Про це повідомляє Depo.Сектор. Автором єдиного гола став нападник парижан Неймар, який відправив м'яч у ворота суперника на 90+2-ій хвилині. Результативну передачу в актив записав захисник Абду Діалло.

Через три хвилини Неймару знову вдалося відзначитися, але гол відмінили через офсайд після перегляду відеоповтору.

ПСЖ, набравши 12 очок, очолює турнірну таблицю чемпіонату Франції, "Страсбург" (3) займає 18-те місце.

У 6-му турі французької першості "Страсбург" 20-го вересня на домашньому стадіоні прийме "Нант", а ПСЖ 22-го вересня на виїзді зустрінеться з "Ліоном".