Сенсація у Франції: ПСЖ осоромився у фіналі Кубка країни

У Сен-Дені на стадіоні "Стад де Франс" відбувся фінал Кубка Франції "Ренн" - ПСЖ, перемогу здобув "Ренн" - 2:2, пенальті - 6:5

Сенсація у Франції: ПСЖ осоромився у фін…

Про це повідомляє Depo.Сектор. Рахунок відкрив захисник ПСЖ Дані Алвес, який відзначився на 13-ій хвилині. В середині першого тайму форвард Неймар збільшив перевагу парижан.

На 40-ій хвилині захисник ПСЖ Преснел Кімпембе забив у свої ворота. В середині другої половини рахунок зрівняв захисник "Ренна" Мешер.

У двох додаткових 15-хвилинних таймах команди не забили голів. На 118-ій хвилині з поля вилучили нападника парижан Кіліана Мбаппе. У серії пенальті краще виступили футболісти "Ренна", котрі переграли опонентів з рахунком 6:5.

"Ренн" став переможцем Кубка Франції втретє в історії. Раніше "червоно-чорні" вигравали турнір 1965-го і 1971-го років. Рекордсменом є ПСЖ - 12 трофеїв.