ПСЖ Неймара знову зганьбився у Франції

У матчі 35-го туру чемпіонату Франції ПСЖ зіграв внічию з "Ніццою" з рахунком 1:1

Про це повідомляє Depo.Сектор. Зустріч відбулася в Парижі на стадіоні "Парк де Пренс". Обслуговував матч арбітр Франк Шнедер.

Рахунок відкрили на 46-ій хвилині. Автором голу став Ігнатіус Кнеп. Результативною передачею в цьому епізоді відзначився Данте Бонфін. На 60-ій хвилині рівновагу відновив Неймар, реалізувавши пенальті. У компенсований час перемогу ПСЖ міг принести Едінсон Кавані, але він не реалізував 11-метровий.

ПСЖ, набравши 85 очок, займає перше місце в турнірній таблиці французького національного чемпіонату. Паризький клуб вже забезпечив собі чемпіонський титул. "Ніцца" (52) - на 7-му місці в таблиці.

Наступного туру ПСЖ на виїзді зіграє з "Анжі". "Ніцці" належить домашня зустріч з "Нантом". Обидва матчі відбудуться 11-го травня.