Фанати "Ланса" вибігли на поле і спробували атакувати футболістів під час матчу

Вболівальники французького "Ланса" вирішили радикально висловити своє невдоволення жахливими результатами команди

Про це повідомляє Depo.Сектор з посиланням на Футбол 24.

Вчора на 67 хвилині матчу "Ланс" - "Брест" фанати господарів не витримали ганьби і вирішили вибігти на поле, щоб з'ясувати ситуацію з футболістами. На той момент їх команда програвала з рахунком 1:3, а фінальний свисток зафіксував 2:4 на користь "Бреста".

Вболівальники побігли до футболістів, а ті попрямували в підтрибунне приміщення. Зусиллями багатьох стюардів вдалося погасити пил гарячих фанатів і вивести їх на трибуни. Через кілька хвилин гра продовжилася.

Ця поразка стала для "Ланса" четвертoю в чотирьох стартових турах Ліги 2. Команда з нулем очок займає передостаннє місце турнірної таблиці чемпіонату.