Один із найкращих пілотів "Формули-1" обурений накладеним на нього штрафом

Пілот Ferrari Себастьян Феттель не згоден зі штрафом у вигляді втрати трьох позицій на старті Гран-прі США

Про це повідомляє Depo.Сектор із посиланням на XSport. Німецький гонщик вважає, що встиг вчасно сповільнитися до потрібної швидкості під червоними прапорами: "Вважаю, що належно сповільнився під червоними прапорами. Стюарди докладно пояснили, що не так. У мене пішло 27,7 секунди, щоби скинути швидкість. Побачив червоні прапори – і сповільнився. Я дивився на всі боки, оскільки шукав машину, яка могла бути в стіні. У 8-му і 9-му поворотах я значно сповільнилося відповідно до правил, але стюарди вирішили, що у мене це зайняло дуже багато часу".

"Я не знаю, можливо, виникли якісь проблеми з таймингом, але більше мені нічого додати, – не розуміє Феттель. – Думаю, потрібно дотримуватися здорового глузду. У мене пішло 27,7 секунди, щоби сповільнитися, але мені кажуть, що я не вклався в ліміт, і таким чином порушив правила. Я не згоден, оскільки сповільнилося і дивився по боках, оцінюючи ситуацію на трасі".

"Правила щодо скидання швидкості під червоними прапорами зрозумілі, але швидкість, до якої потрібно сповільнитися, дуже низька. Мені потрібно було скинути швидкість з 300 км/год до 40-50 км/год, щоб укластися у відведений час. Наступного разу я так і зроблю, але не вважаю, що це правильно, оскільки якщо позаду виявиться машина, вона просто може врізатися в мене. Але в цій ситуації важливіше уникнути штрафу", – підсуму3вав німецький гонщик.

В останньому Гран-прі, який відбувся в Японії, Феттель став лише 6-им і практично втратив шанси поборотися за титул чемпіона світу.

Читайте також: Формула-1 відмовилася від резонансної реформи

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Сектор