З'явилось відео курйозного вилучення Зозулі в матчі Сегунди

Форвард "Альбасете" Роман Зозуля з перших хвилин вийшов на матч 36-го туру Сегунди проти "Осасуни" (0:2)

Про це повідомляє Depo.Сектор.

На 77-й хвилині нападник отримав пряму червону картку за те, що рукою відбив м'яч, який летів у сітку воріт його команди. Роберто Торрес через хвилину реалізував призначене за це порушення пенальті.

Це третє вилучення Зозулі в сезоні. Раніше він отримував червоні картки в матчах з "Ельче" і цією ж "Осасуною".

На рахунку 29-річного українця 8 голів і 1 асист в 31 матчі поточного сезону.

"Альбасете" за 6 турів до завершення чемпіонату йде третім у турнірній таблиці турніру. "Осасуна" лідирує в чемпіонаті.