З'явилось відео красивого гольового пасу українця в чемпіонаті Туреччини

Український півзахисник "Сівасспора" Сергій Рибалка зробив гольову передачу в поєдинку турецької Суперліги проти "Бешикташа"

Про це повідомляє Depo.Сектор із посиланням на nv.ua.

За рахунку 0:1 на користь суперника Рибалка відправив у прорив Фуссені Діабате по ходу контратаки, в результаті якої той відновив рівновагу.

У підсумку турецький гранд виграв матч завдяки точному удару Бурака Йилмаза на 87-й хвилині. Рибалка вийшов в основному складі і пішов на заміну за три хвилини до другого голу суперника.

За підсумками 29-ти турів "Сівасспор" займає 13-ту позицію з 35 очками в активі. Від зони вильоту команду відокремлюють сім очок.

У липні 2018 року Рибалка підписав повноцінний контракт із турецьким клубом. Трудовий договір розрахований на три сезони - до літа 2021 року.